Nebezpečný výjazd z Turčianskej na Prievozskú

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 18. septembra 2017

Na chodníku tu permanentne parkujú vozidlá. A táto Felicia už dlhodobo.
Takto zaparkované vozidlo bráni vodičom vo výhľade. Pravidelne je tak ohrozená bezpečnosť účastníkov premávky. Pritom v pravom pruhu jazdia vozidlá MHD.
Mali by sa tu na chodník nainštalovať vertikálne zábrany-stĺpiky tak, ako je to na chodníku vedľa, pri výjazde z ul. Zvolenská.

18. september 2017

Edita Višvaderova

Ta škoda je opustena neviem či ma platnu alebo neplatnu tk a ek
19. september 2017

Anonymný užívateľ

Edita, ten ignorant má TK a EK platnú.
19. september 2017

cestár

Vážení, a čo tak zákon č. 8/2009 a k nemu patriaca vyhláška č. 9/2009, preto sa pýtam, na čo máme mestskú či štátnu políciu (Pomáhať a chrániť), auto už dávno malo byť odtiahnuté a nie či má alebo nemá STK.
22. september 2017

Anonymný užívateľ

Kvôli bezpečnosti by mali urýchlene osadiť stĺpiky tak, ako to urobili pri výjazde z Zvolenskej ulice.
13. február 2018

Anonymný užívateľ

Magistrát tento podnet ignoruje.
13. február 2018

Anonymný užívateľ

Foto z dnešného dňa!
02. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Stále neriešené :-(
02. apríl 2018

Anonymný užívateľ

Stále neriešené :-(
09. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený zodpovednému vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
01. máj 2018

Anonymný užívateľ

Mesto nemá problém osadiť 132! hnedých stĺpikov na Ružinovskej. Veď z takéhoto množstva sa dalo "vymedziť" parkovanie na cca 40 kritických miestach v meste!
09. december 2018

Anonymný užívateľ

Stále žiadne zmena :-(
18. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. december 2018

Anonymný užívateľ

Nerozumiem o akej trpezlivosti Magistrát píše? Tento podnet má viac ako rok a stále je nevyriešený! Pritom riešenie by stálo pár €!
29. marec 2019

Anonymný užívateľ

Permanentne tu parkuje nejaký ignorant, ktorý zacláňa pri výjazde na Prievozskú. Tentoraz biela Škoda Fabia a magistrát podnet nerieši.
01. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto lepším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania