Život ohrozujúci konár - Romanova/Rovniankova

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Zaslal: Miriam, 15. septembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Prosíme o MPVPS alebo iných kompetentných o urýchlené opatrné odstránenie, konár je nalomený a pri vetre sa môže zlomiť a padnúť na chodcov, ktorí tade chodia v hojnom počte

19. september 2017

Odpoveď samosprávy

Pozemok patrí hlavnému mestu, nebol zverený do správy MČ BA-Petržalka. Vlastníka pozemku na podnet upozorníme.

MČ Petržalka
19. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Upozornili sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa bude podnetom zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po preverení vlastníctva pozemkov v okolí križovatky Romanova - Rovniankova v okolí zdravotného strediska si Vás dovoľujeme informovať, že ide o pozemky zapísané v katastri nehnuteľností reg. C parc.č. 1401, 1402, 1397/1, 1179 a sú zverené do správy MČ Petržalka.

S pozdravom


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. september 2017

Odpoveď samosprávy

Jedná sa o pozemok v zábere pre nosný systém MHD. Preto sme požiadali Magistrát hlavného mesta – oddelenie životného prostredia o odstránenie poškodeného konára. Naša požiadavka bola zaradená do zoznamu objednaných prác.

mestská časť BA-Petržalka
12. október 2017

mexxxico

prehadzujete si pozemok koho je staci zobrat rebrik a konar je fuc

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.