Dlhodobo odstavené auto na Levárskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený

Zaslal: Marta, 16. septembra 2017

Dobrý deň,
na Levárskej ulici, v zóne rezidenčného parkovania, pozorujeme, že odfotené vozidlo zn. Mercedes stojí nepohnute už približne pol roka na jednom z miest pre nerezidentov. Nejde síce oficiálne o vrak či opustené vozidlo (vozidlo má platnú TK i EK a nie je nijak poškodené), chcela by som sa však spýtať, či má Mestská časť v úmysle toto a jemu podobné vozidlá nejakým spôsom riešiť, keďže podľa § 10 miestneho VZN 50/1998, doplnenom VZN 58/1999 a VZN 3/2017, sa trvalé státie motorového vozidla na jednom mieste v trvaní najmenej tri mesiace považuje za dlhodobé státie a podlieha miestnemu poplatku.
Ďakujem vopred za odpoveď.

19. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Majitela vozidla si vylustrujeme prostrednictvom KRPZ a nasledne ho vyzveme, aby vozidlo odstranil v lehote do 60 dni.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
06. december 2017

Marta

Dobrý deň pán Molčányi, toto dlhodobo odstavené auto bolo už z Levárskej ulice odstránené. Môžete tento podnet uzavrieť ako vyriešený. Ďakujem.
06. december 2017

Admin BA-Karlova Ves

Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne za informáciu.

Michal Molčányi
administrátor OPS Bratislava - Karlova Ves

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.