Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Nelegálna skládka odpadu na konci Šikmej ulice

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

V riešení

Zaslal: Zuzana, 16. septembra 2017

Na konci Šikmej ulice smerom k ulici Svornosti je už dlší čas čierne skládka odpadu, stále sa zväčšuje a už to prekračuje únosnú mieru. Prosím o zakročenie a riešenie tejto situácie.

29. september 2017

Odpoveď samosprávy

dobrý deň,

Vo veci ukladania odpadu v rozpore so zákonom o odpadoch bola upozornená Mestská polícia, kde sme požiadali o hliadkovanie v danej lokalite na zistenie osoby, resp. osôb, ktoré vytvárajú skládku. Referát životného prostredia tunajšieho úradu bude naďalej postupovať v predmetnej veci v súlade so zákonom o odpadoch, ako aj riešenie likvidácie nelegálnej skládky.

Ing. Vandriak Eduard
ved. ref.ŽP,OaCH
MiÚ Podunajské Biskupice

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.