Vrecia s odpadom pri koši - Rovniankova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Sú pri chodníku vedúcemu ku Kauflandu, žiadame o odstránenie.

04. október 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet bol vyriešený, vrecia s odpadom boli odstránené.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania