Zlomený strom neďaleko Technopolu na strane pri kostole

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Žiadame o odstránenie.

20. september 2017

Odpoveď samosprávy

Pozemok je vo vlastníctve hlavného mesta, nebol zverený do správy MČ BA-Petržalka.

MČ Petržalka
06. júl 2018

Miriam

Vyriesene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania