Prepadnutý chodník na Majerníkovej 1/B

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Radovana Straube, 18. septembra 2017

Na Majerníkovej 1/B, pri Slovenskej sporiteľni, je nebezpečne prepadnutý chodník. V prípade nepozornosti hrozí vyvrtnutý členok alebo zlomená noha.

19. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa bude podnetom zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

hlavné mesto zabezpečí opravu prepadnutého chodníka na Majerníkovej ulici v najbližšom období.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. október 2017

Lukáš

Na magistrát celkom rýchla reakcia, dnes chodník opravili, uvidíme ako dlho vydrží OK.
16. október 2017

Lukáš

Tak chodník sa prepadol doslova o jeden meter vedľa a tiež na pomerne nebezpečnom mieste - hneď pred schodiskom. Takže opäť aktuálne.
17. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Vašu aktualizáciu.

Informovali sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa vecou bude zaoberať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. november 2017

Radovana Straube

Už aj diera pri schodoch je opravená.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.