Neporiadok pri ceste

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Jakub 08. júna 2013

Pri Odeskej ulici za železničným priecestím sa povaľujú odpadky. Mnohé odkrylo kosenie trávy. Prosím o upratanie.

17. jún 2013

Zuzana Deáková

Miestny úrad požiadal Magistrát hl.m. SR Bratislavy o vyčistenie priestranstva od nečistôt pozdĺž uvedenej komunikácie, nakoľko táto cesta je v ich správe.
17. jún 2013

Odpoveď samosprávy

Miestny úrad požiadal Magistrát hl.m. SR Bratislavy o vyčistenie priestranstva od nečistôt pozdĺž uvedenej komunikácie, nakoľko táto cesta je v ich správe.

Zuzana Deáková
Referát životného prostredia, odpadového a cestného hospodárstva
04. september 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Odpadky pri Odeskej ulici budú upratané v priebehu mesiaca september.

Mgr. Marek Papajčík
referát vzťahov s verejnosťou
Kancelária primátora hl. mesta SR Bratislavy
02. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

naši kolegovia z Komunálneho podniku boli skontrolovať miesto ešte raz aby sme mohli podnet označiť za naozaj vyriešený. Prikladáme fotografiu z kontroly.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania