Chýbajúci semafor

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Martin 25. septembra 2017

Dobry den,

bolo by mozne osadit semafor na Kopcianskej ulici pri Zeleznicnej stanici Petrzalka?

Prechod pre chodcov cez ulicu sa stava uz dost nebezpecny kvoli zhustujucej sa premavke, kedze je tu nova vystavba a zaroven taxiky zakryvaju vyhlad na prechod. Zaroven je tu aj zeleznicna stanica, takze prechod cez cestu je pomerne frekventovany.

Dakujem za vyjadrenie

28. september 2017

Michal

Dobrý deň, semafor by som navrhol aj výjazd z ulice Vranovská ul na Kopčiansku ul., pár metrov pred stanicou. Ráno tam nie je možné sa zaradiť do jazdných pruhov ani zo ani na stanicu. Poprípade križovatku s kruhovým objazdom. Rovnako je tam neosvetlený prechod a k tomu aj farba na vozovke značne ošúchaná. Ďakujem.
Michal

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania