Chýbajúca dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený

Zaslal: Michal omgrndrblg@gmail.com, 20. septembra 2017

Na zastávke Kremencová (teraz ŽST Dev. Nová Ves) smer Jána Jonáša, VW1 chýba pred stánkom kus betónovej dlažby na mieste, kde dlhé autobusy zastavujú zadnými dverami. Pri vystupovaní tak môže ľahko dôjsť k úrazu. Sám som si tu raz podvrtol členok.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.