Zatekajúca zástavka električiek

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Novomestan 24. septembra 2017

Zatekajúca zástavka električiek na ulici Odbojárov v smere na Zlate piesky.

26. november 2017

Novomestan

Stále neopravené. Zástavka ma byť miestom kde cestujúci nebudú moknúť, ale v tomto prípade je to presne naopak, pretože voda do nej vnikne a potom uniká/kvapká aj niekoľko dní. A samozrejme v mieste zatekania je už vidno i hrdzu.
28. november 2017

Novomestan

Nedalo mi to a obrátil som sa na MHD BA. Odpísali mi, že prístrešok je spoločnosti JCDecaux, a že sťažnosť im preposlali na vybavenie. Tak uvidíme. Inak ta spoločnosť by mohla po vzore civilizovaného západu mat na každej zástavke číslo na poruchovú linku.
25. február 2018

Novomestan

Vôbec to nevyzerá opravené.
11. október 2019

Novomestan

Nevyzerá to dobre, ale už to nezateká a nekvapká ľuďom na hlavy. Uzavrite to prosím.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.