7 rokov staré predvolebné upútavky na hrádzi

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 09. júna 2013

Na petržalskej hrádzi, kadiaľ chodia denne korčuliari a cyklisti sú už 7 rokov od komunálnych volieb umiestnené na betónovej ceste tieto upútavky pre ľudí, aby volili pána Kotuľu. Za ten čas sa nenašiel nikto, kto by to odstránil? Je to na troch rozličných miestach.

09. jún 2013

Peter

viac ma zaujima preco je tam taky prales v okoli vodarni, to tam akoze nema nikto na starosti, TREBA TO AJ TAM POKOSIT!!!
13. jún 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
úsek hrádze, na ktorom sa nachádzajú upútavky, patrí do správy Slovenského vodohospodárskeho podniku, š.p..

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
13. jún 2013

Peter

poprosim preposlat podnet vodohospodarskemu podniku s dodatkom ze by aj okolie hradze mohli pokosit... dakujem
13. jún 2013

Admin Bratislava-západ

Dobrý deň, podnet už bol do VHP š. p. preposlaný. Na pokosenie okolia hrádze dajte prosím nový podnet. Ďakujeme.
13. jún 2013

Peter

OK cez vikend nafotim a pridam podnet.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania