Nefunkčný cyklus semaforu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Miroslav 24. septembra 2017

Na svetelnej krizovatke na nadjazde pri NAY na seneckej ceste nefunguje spravne cyklus zelenej pri odbacani vlavo pre auta zo smeru pripajac z dialnice D1 - Vajnory. Auta odbacajuce na svetelnej krzovatke vlavo, smer Tuhovska ulica stoja a cakaju na zelenu aj 5 min. Ostatne smery ziskaju postupne zelenu, len tento jeden vynechava. Vznikaju kolizne situacie, ked uz soferom dojde trpezlivost a idu na cervenu alebo idu az k Vajnorskemu kruhovemu objazdu a tam sa otacaju.

18. máj 2018

Jaroslav

Odbáča tam veľa áut čo zíde z D1 pritom keby využili výjazd o pár metrov ďalej tak sa napoja na voľnú Cestu na Senec a pri čerpacej stanici sa dostanú na Tuhovskú. Niekoľko násobne rýchlejšie cez špičku.
22. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
06. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že križovatka 363 Diaľničný obchvat – NAY bola skontrolovaná po dobu 20 min. Počas kontroly riadenia v závislosti od dopravy – dynamické riadenie, nebola zistená žiadna závada v zaradení jednotlivých fáz na základe dopytov od vozidiel jazdiacim ponad indukčné slučky. Slučky indukčných detektorov zaznamenávajú vozidlá v jazdných pruhoch bez závad.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
17. júl 2019

Adriana Schneiderová

Dobry den, opakovane nahlasovana chyba na semafore - odbocenie sme Zlate piesky, tvoria sa takmer kazd den kolony pre "zablokovany" semafor, ktory zvacsa vynecha 3 zelene.. problem je tu uz asi dva roky, ja osobne som ho nahlasovala, bolo mi odpisane, ze je vyrieseny ale stalel pretrvava. v historii podnetov bol hlaseny aj v r. 2017. Prosim kompetenentych o riesenie, v dopravnej spicke je to neunosne.
dakujem,

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania