Nepokosená tráva v Líščom údolí 61

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

V riešení
meno
OLGA NEISCHLOVA 23. septembra 2017

Okolo bytovky v Líščom údolí 61 je nepokosená tráva vysoká jeden meter. Všade okolo je vždy pokosené, špatí to celé okolie. A idú hody...

09. október 2017

OLGA NEISCHLOVA

NA POKOSENIE TRAVY STALE CAKAME
11. október 2017

Zuzana Kotvasová

toto by veru aj mna zaujímalo. Okolo bývalej budovy Otexu to vyzerá príšerne
30. október 2017

Zuzana Kotvasová

zaujímalo by ma prečo je tento podnet stále v stave neriešený
dakujem
28. november 2017

MiÚ Karlova Ves media@karlovaves.sk

Pozemok nie je v správe MČ Karlova Ves
28. november 2017

OLGA NEISCHLOVA

A V KOHO JE SPRAVE? TREBA UPOZORNIT MAJITELA ALEBO SPRAVCU
19. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o tejto lokalite vieme. Je to v stave riešenia a ešte zatiaľ nevykonané z dôvodu, že pozemok nepatrí nám, ale snažíme sa to vyriešiť.

S pozdravom,
Ing Mariana Petruchová
oddelenie dopravy a životného prostredia
MÚ Karlova Ves
30. január 2018

Henrieta

Pozemok patri Ministerstvu vnutra
30. január 2018

OLGA NEISCHLOVA

AJ KED POZEMOK NEPATRI MU K.VES, JE POTREBNE OSLOVIT MAJITELA POZEMKU, TEDA MV SR. KED JE MAJITEL, MUSI SA STARAT! TA DZUNGLA SPATI CELE OKOLIE!
30. január 2018

Henrieta

jasne!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania