Neostrihané tuje Talichova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Neriešený

dobry den, dalo by sa s tym nieco urobit ? ostrihat tuje 20cm nad zemou aby sa dal upratat ten bordel skryty pod konarmi. dakujen

25. september 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Zabezpečíme to v blízkej dobe.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
09. október 2017

Monika

Bolo by dobre zrekonštruovať aj tie sedenia v betónovom kruhu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania