Odstavené nepojazdné vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Jarovce

V riešení

Zaslal: Goran, 24. septembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na parkovisku pred cintorinom na Kostkovej ulici stoji uz par tyzdnov nepojazdne vozidlo

25. september 2017

Odpoveď samosprávy

Podnet bol poslaný na PZ SR, budú nás informovať o ďalšom postupe,

Ing. Pavel Škodler, starosta MČ Bratislava-Jarovce

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.