Autá na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený
meno
Janek 25. septembra 2017

Na kadnarovej 99 parkuje auto priamo na chodniku pri frekventovanej ceste - Kadnarova ... hrozi zrazenie starych ludi, mamiciek s kocikom a podobne. Neuveritelna drzost.

26. september 2017

Peter

preco nevolas hned 159?
27. september 2017

Aeon

Odfotiť a poslať na http://parkujemakode*il.com/ alebo zdvihnúť stierač, ale hlavne volať 159. Kým sa to sprocesuje cez túto stránku už tam dávno nebude. A ak sa tu bude riešiť zlé parkovanie, tak chudákov adminov celkom zahltíme.
27. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme políciu o zaradenie do plánu kontrol túto oblasť, aby sa predišlo k podobnému parkovaniu na chodníku a v zeleni.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania