Pokazený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Bratiska 26. septembra 2017

Keď naprší, nedá sa prechádzať po chodníku, ale treba prejsť po obrubníku, zdržuje to, kedže ide o frekventovaný chodník využívaný obojsmerne. Tento chodník je neupravený viac ako 3 roky.

25. január 2018

Martin U

táto časť chodníka bola opravená pri rekonštrukcii trate. podnet vyriešený
26. január 2018

Bratiska

Áno, už som si to všimol, a je to super, čo nie je super, je, že z domu,hneď vedľa je pokazený odkvapový systém a voda kvapká a nová jama sa vytvára. #zacarovanykruh

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania