Nekompletné smetné koše na Starom moste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin U 28. septembra 2017

Magistrát sa nedávno pochválil rozšírením počtu smetných košov na Starom moste. To by bolo fajn, keby na tých, ktoré sú bližšie staromestskej strane neosadili len konštrukciu koša - bez vyberateľnej vnútornej smetnej nádoby, ako je to na ostatných košoch tohto typu. Miesto toho je tam nasadené nevkusné modré vrece, do ktorého sa ľudia netriafajú a odpadky ležia na spodku koša. Potrebné doplniť vnútro koša.

19. jún 2018

Martin U

Žiadna reakcia, oprava tiež. Kôš sa naďalej devastuje.
21. jún 2018

Odkaz pre starostu

Samospráva bola opätovne upovedomená o tomto probléme.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
15. október 2018

Martin U

Stále bez reakcie a bez riešenia. Naozaj reprezentatívny vstup na starý most.
22. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. január 2019

Martin U

Magistrát po vyše roku nebol schopný dať do poriadku dva koše. Viď foto
11. január 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet preposielame znova magistrátu.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
13. február 2019

Martin U

Som zvedavý, ako sa vyprázdňuje takýto kôš bez vnútornej nádoby. Žiadna oprava od septembra 2017
15. február 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
18. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. marec 2019

Martin U

Ani som nedúfal, ale tento kôš bol konečne opravený, respektíve vymenený. Podnet je konečne po 1,5 roku vyriešený.
26. marec 2019

Martin U

Podnet vyriešený. Potrebné aktualizovať status.
19. september 2019

Martin U

Vyriešený status trval len 6 mesiacov. Košu pri ministerstve Vnútra opäť chyba vnútorná nádoba a smeti sa tak vaľaju vnútri. Podnet znovu aktuálny.
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. október 2019

Martin U

Vnútorná smetná nádoba bola opäť doplnená. Podnet vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania