Výtlk na Švantnerovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení

Zaslal: Obyvateľ Dúbravky, 27. septembra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Výtlk pri prechode prechodcov na Švantnerovej

27. september 2017

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Zaradili sme ho do plánu opráv, ktoré budeme postupne realizovať.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
20. október 2017

Odpoveď samosprávy

Výtlky na Švantnerovej sú už opravené.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
20. október 2017

Obyvateľ Dúbravky

Tento konkrétny pri kanály ste neopravili.
24. október 2017

Obyvateľ Dúbravky

Stav nezmenený :(

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.