Znečistená info tabuľa pre cyklistov pod mostom Lafranconi

Zodpovednosť za riešenie: STaRZ

V riešení
meno
Roman 10. júna 2013

dobrý deň, resp. večer. včera som sa prechádzal na bicykli popod most Lafranconi na petržalskej strane a na informačnej tabuli, ktorá "víta" okrem iných, určite aj rakúskych cyklistov - turistov, sa mi vyskytol pohľad na "graffitami" znehodnotenú info tabuľu s mapkou dunajskej cyklotrasy. chcel by som vás požiadať, aby ste informovali majiteľa alebo správcu predmetnej tabule, ktorý by ju dal následne vyčistiť. Takýto stav určite nevrhá dobré svetlo na naše mesto práve z dôvôdu, že po tejto trase sa pohybuje aj veľa rakúskych cyklistov. ďakujem pekne.

11. jún 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedenú cyklotrasu nespravuje mestská časť ale mestský podnik STaRZ a teda aj starostlivosť o informačnú tabuľu spadá do kompetencie tejto spoločnosti.

Milka Podmajerská
vedúca Kancelárie starostu
Miestny úrad Bratislava-Petržalka
Kutlíkova 17, Bratislava
t.č. 02/63823 065
fax 02/63 823 908
milka.podmajerska@petrzalka.sk
www.petrzalka.sk
11. jún 2013

odpovedat

ste verejna sprava? ste
dostali ste podnet? dostali
tak ste povinni ho posunut na prislusne miesta, hoci by ste boli aj colnica!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania