Smeti vedľa zastávky

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Martin U 28. septembra 2017

Na násypoch vedľa zastávky Jungmannova je na oboch jej stranách množstvo odpadu - plechovice, prázdne plastové fľaše, obaly od cigariet. Ľudia zjavne ignorujú smetné koše alebo sú preplnené. Potrebné upratať kým sa kosenim odpadky ešte viac rozprášia

03. február 2018

Martin U

dalsie smeti pribudli
17. marec 2018

Martin U

Smetisko sa utešene rozrastá. Pribudli aj väčšie kusy odpadu. A nikto s tým nič nerobí? Čo tak poslať ľudí s do re platených zazmluvnených firiem
27. jún 2018

Martin U

Smeti na násype pri zastávke boli na 95 % odpratané, podnet sa môže uzatvoriť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania