Prepadnutý chodník Vlastenecké námestie 9

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Zaslal: Michal, 28. septembra 2017

Chodnik pred vchodom do domu na Vlasteneckom namesti c.9 je uz uplne prepadnuty, diera je provizorne prekryta doskami, hrozi tam uz uplne zlomenie, vyvrtnutie nohy.

25. november 2017

Samuel

Po dvoch mesiacoch žiadna zmena...
17. december 2017

peto

Chodnik je uz opraveny

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.