Dopravné stĺpiky za OD Centrum

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený

Tzv. neznamy pachatel, pravdepodobne majitel obrovskeho auta na fotke, odrezal jeden z nedavno vybudovanych stlpikov ktore mali a maju chranit chodcov pred zrazenim a samotny chodnik a obrubnik pred znicenim. Majitel auta a mnohi dalsi vodici na tomto chodniku radi parkovali a po nom jazdili. Dalsi stlpik je uz zrazeny a ohnuty. Ziadam o okamzitu opravu stlpikov. Ziadam o osadenie aspon jedneho pevnejsieho piliera, co sa len tak neohne. Ziadam o pravidelne monitorovanie tohto chodnika.

22. december 2017

Ignác gwsssc

Dva stlpiky uz autickari znicili a treti je uz ohnuty a je len otazka casu kym ho tiez znicia. Znova jazdia po chodniku a nocia ho a ohrozuju ludi. Nie je nahodou zakonnou povinnostou MC Karlova Ves chranit a zveladovat svoj majetok? Velmi pekne dakujeme pani uzasnej starostke za tieto stlpiky no nic nie je jednorazove, ziadalo by sa udrzbu, vymenu, monitoring, opatrenia proti vandalom autickarom a tak. To by sme asi chceli privela.
12. január 2018

Ignác gwsssc

Vandali autickari znicili uz tri stlpiky... tak mesiac dva dozadu. MC Karlova ves - co tak udrzba? Kontrola? Nic? Zasa nic?
15. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet. O danej situácií samozrejme vieme, stĺpiky sú zaradené do najbližšej objednávky DZ a v blízkej dobe budú opätovne osadené.

Mgr. Magdaléna Svoreňová
Miestny úrad mestskej časti
Bratislava - Karlova Ves
www.karlovaves.sk
16. január 2018

Peter Oravec

Pani Magdaléna Svoreňová, formou Vašich odpovedí sa vysmievate ľuďom.
27. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Stĺpiky boli opätovne osadené

Mgr. Magdaléna Svoreňová
Miestny úrad mestskej časti
Bratislava - Karlova Ves
www.karlovaves.sk
01. marec 2018

Ignác gwsssc

Dakujeme za znovuosadenie stlpikov. Prijimam stavky kolko vydrzia. Stale tam parkuju takto a nicia+blokuju chodnik - vid. foto.
10. máj 2019

Michal Oravec

Ponizene prosim o osadenie stlpikov aj na druhu stranu chodnika tak aby bolo znemoznene parkovanie na chodniku, aby obcas chodnik sluzil aj pre chodcov. Dakujem, nohy bozkavam.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.