Zarastená plocha na Štúrovej pri Šafárikovom námestí

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Ján, 29. septembra 2017

Zarastená a znečistená plocha na Štúrovej ulici pri Šafárikovom námestí prí stánku občerstvenia

04. október 2017

Ján

To je smutne ! Že je to v takomto stave toľké roky. Tu vidieť , ako sa mestská časť staré mesto stará .
06. október 2017

j409988@mvrht.net

mestska cast da ruky prec a povie "to je sukromne, musi sa o to starat vlastnik. my ho len upozornime"
16. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Preverujeme ho na príslušnom oddelení hlavného mesta, budeme Vás informovať.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

hlavné mesto zabezpečilo vyčistenie tohto priestoru.

S pozdravom


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pripájame fotodokumentáciu vyčistenej plochy na Štúrovej ulici.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. október 2017

Ján

Stav po vyčistení

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.