Bezpečnostný orez/výrub na Nezábudkovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Jan Blunar 29. septembra 2017

Ziadam o bezpecnostny vyrub/odstranenie sucheho stromu nad parkovacim miestom. Strom dlhodobo sledujem, stav stromu a ohrozenie nim sa znacne zhorsilo po dvoch jesennych vichriciach, kedy praskol kmen pri koreni.

03. október 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet, strom zaradíme do harmonogramu prác na orez resp. výrub.

MU Bratislava - Ružinov
29. október 2017

Jan Blunar

dnes sa odlomil konar a padol na auto.
29. október 2017

Jan Blunar

dnes sa odlomil konar a padol na zaparkovane auto...
08. december 2017

Jan Blunar

Dobry den. V akom stave je tento podnet? Na com to viazne? Mame poradovnik? Preco nebol vyrezany aj tento pahyl, ked o 20 m vedla boli pracovnivci vyrezat iny suchy strom?
16. apríl 2018

Jan Blunar

uz chyba len vyfrezovanie pna.
19. apríl 2018

Odkaz pre starostu

re: Jan Blunar
Dobrý deň,
v akom stave je podnet? Je neriešený? Ak áno, bude opätovne zaslaný samospráve na riešenie.

S pozdravom
Zuzana Žurkinová
administrátorka portálu
19. apríl 2018

Jan Blunar

Vsetko je v poriadku. Sice to trvalo, ale podnet moze byt uzavrety.

Dakujem za vas portal.

Blunar
19. apríl 2018

Odkaz pre starostu

Ďakujem za informáciu.
Majte sa pekne,
Zuzana Žurkinová
administrátorka portálu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania