Bezpečnostný orez/výrub na Nezábudkovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Jan Blunar 29. septembra 2017

Ziadam o bezpecnostny vyrub sucheho hnijuceho stromu na Nezabudkovej ul. Ohrozuje okolostojace auta a deti na DI. Cely rok intenzivne hnije cele okolie jeho pna.

03. október 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet, strom zaradíme do harmonogramu prebiehajúcich prác na orez resp. výrub.

MU Bratislava - Ružinov
08. december 2017

Jan Blunar

Dakujem strom je uz vyrezany, pen vsak este nie je vyfrezovany.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania