Problém nonstop topi na Šíravskej ul.

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení
meno
Peter 02. októbra 2017

Panske starosta keď ste zrusili bufety na kazašskej ul.tak ste mali zrušiť aj nonstop topi,keďže je jediný bufet nonstop tak sa tu presťahovali všetci drogový díleri,fetaci a bežiaci sa ostatných častí vrakuna. Robia hluk bordel a keď ich človek slušné upozorní tak ich napádajú a vulgárne nadávajú im,tak že odpad luc tvár si robía čo chcú alebo mi normálny ľudia máme držať ústa ak nechceme mať problémy. Často sa nachádzajú aj použité striekachyby a chodia tam aj mamičky s detmi k orbánovI a musia obchádzať celé to svinstvo čo am nechajú zákazníci nonstopky.dúfam že ten problém budete riešiť kvôli bezpečnosti slušných obyvateľov vrakune a hlakné kvôli bezpcnosti našich detí. S pozdravom občan vrakune

02. október 2017

Peter

Nonstop topi a jeho zakaznici

Zdravím tu sú fotky po dnesnejaké noci večer som bol svedkom hádky medzi rómskymi zákazníkmi nonstop topi a s panom reštaurácii. Zavreli mu bránu pričom mu znemožňuje podnikaní ten pán ich slušné poprosil aby bránu nechali otvorenú a hneď mu začali nadávať do zebra kov vulgárne mu nadávali vulgárne urázali jeho matku a chystali sa ho napadnut a vyhrážali sa Milanom Čiernym že oni muž ukážu.boli privolaných aj policajti,bývam oproti apartmánu som svedkom viacerých incidentov a nikdy nič sa nerieši lebo sú to stále Rómovia a normálny ľudia sú utlacany a diskriminovala to sa môže stať na Slovensku že menšina utlaca a zastrasuješte vetsi ňu aj kompetentný si zatvárajú nad tým oči načo čakáte?aby došlo k neakej tragédie?to už bude neskoro.
02. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Mestská časť odstraňovala stánky, ktoré boli nefunkčné a v dezolátnom stave. Stánok, ktorý spomínate vy je v plnej prevádzke. V prípade rušenia nočného kľudu volajte prosím políciu, ktorá sídli pár metrov od spomínaného stánku a je kompetentná v prípade konať. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská
02. október 2017

Martin Sykora

strasne slaba odpoved:(
02. október 2017

Peter

Zdravím neviem to pravda že ste odstraňovalí len nefunkčné bufety,bufet nonstop na kazašskej oproti tescu tiež bol v plnej prevádzke.druhá vec polícia viac krát boli privolaný policajti keď zavoláte štátnym tak povedia že to má riešiť meská polícia keď zavoláte mesku políciu oni vám povedia ze prečo volajú inech volajú zelených a keď náhodou dojdu k prípadu uvedie príklad ktorí sa stal nedávno jedenergie pa zavolal že pedagogické schodov leží opitá bezdomovkina ktorá bola postava ako okolo seba mala rozvádzane veci tak po 15 min oni ju zobudilI a namiesto toho aby ju nechali po upratať a poslali preč tak jej síce povedali aby upratovanie a dodali aby nelegálna ale ak chce späť tak nechce spí pokojne sedliacky aby ľudia im nezvolali takže toľko o polícii. Raz vyskúšajte nahlásiť rušenie nočného kľudu a zistítešte že to nema význam .
02. október 2017

Peter

Prečo píšete že problém je vyriešený keď ste nič neriešili?vy máte asi ine argumenty prečo problém neriešito ako bezpečnost obyvateľov vrakune ktorý vám platia dane.vás asi to vôbec nterapia som zvedavý keby mal tento problém niekto s vašich blízkych či aj vtedy by ste stavali k problému tak ako stávate teraz .
03. október 2017

AdPo

Môžem sa spýtať, kto je Milan Čierny? Zahliadol som to v komentári...
03. október 2017

Peter

Ja osobne ho nepoznám alen neviem či ste zaregistrovali asi 5-6 rokov do zadu rozbili podnik gremlins pup bolo to aj v médiách a a všetciromovia sa sním vyhraza normálnym ľuďom ktorí ich upozorní aby nerobili hluk a bordel.ja keby som bol na mieste pána Milana tak by som sa ohradil voči takým romovktorý zastrasuu ludi jeho menom.
05. október 2017

Peter

Nonstop topi

Zdravím ďalšia noc a ďalší bordel od zákazníkov nonstop topi. Chcel by som sa spýtať pána strostu či by rád chodil s rodinou nakupovať na také mieste kde je bordel a smrad npr.pred orbánom kde sa vyžaduje hygiena na najvyššej urovni,pracuje sa tam zo surovín mesom ktore sa ľahko môže kontaminovat.veľmi často upracujú ten bordel ponúka zákazníkomV nonstop topi pracovníčky mesarstva ktoré obdivujem ale nikto od nich nemôže chcieť aby upratovanie stanky,plechovkyale iný odpad po zákazníkov nonstop topi ktorý sú vetsina fetaci a romovia.ja by som mal riešenie keď že vetsina zákazníkov pochádza sa pentagonu tak treba presunúť bufet nonstop topi k pentagonu a problém bude vyrieseny.
04. december 2017

Adam Prekop

Nahodou od kedy to ma novy majitel sa ten stanok vyrazne zmenil ,,,,co som si vsimol tak odost lepsia klientela aj nocny personal je dost zasadovy k zakaznikom ,,
.takze neviem kedy bol tento clanok robeny ale rozhodne mi to nejak nesedí stym co som tam videl na vlastne oci ja .....neze by som sa dotoho chcel moc starat lebo niesom rodic ale pokial pan Peter chodi po nociach do nonstopky z detmi to nejak na chvalu neni príklad by som si asi od vas teda nebral nic v zlom
05. december 2017

Peter

Zdravím pán adam ak si čítate komentár tak tam je aj dátum fotografie a komentáre ku tomu len toľko.vážený pane s detmi do nonstopky nechodím ani V nocí a ani cez deň ak si chcem dať polotovar tak si to kúpim v supermarkete a pripravím si to sám alebo idem do reštaurácie sa najesť a nebudeme jest na ulici jak zobraci.kuž kvalite jedál nonstopky sa nemusími vyjadrovať stačí ten smrad oleja čo cíti po celej ulici.už len toľko pote bývať oproti nonstopky a uvidíte čo sa tu deje,hadky,krik,hlásna hudba s aut v nočných hodinach všade bordel okolo nonstopky všade ostate dosť často okolo búdy sa nachadajú použité striekačky po fetakov a ty ľudia čo sa tu zdržiavajú!česť výnimkám
05. december 2017

Adam Prekop

nic v zlom nemam zapotreby sa tu hadat ale potom mate nos jak polovnicky pes ,,chodievam tam cas od casu sa najest ale zeby som nieco citil to nemozem povedat striekacky som ani raz pri samotnom stanku nevidel ani raz to tu blizsko byvam striekacky som si tam maximalne vsimol na polnohospodarskej ulici ked vencim psa ,,,,,zamyslite sa nad tym co ste povedali jak dokazu ty zamestnanci korigovat zakaznikov ? od toho je tu mestska policia alebo hned vedla je stanica preco sa nevolaju policajti ked je nejaky problem ,,,,,,,,,podla mna mate nejaky mindrak voci tej nonstopke inak to nevydim .
05. december 2017

Peter

Vazeny pane čuch mám poriadku ako normálny človek asi s cuchom máte problém vy alebo chodíte viac zimnohých mesiacoh keď je to menej cítiť.to necítim len ja ale obyvatelia žijúci okolo nonstopky skúste sa informovať od nich alebo keď bude smrad tak vám napíšem aby ste sa mohli sám presvedčiť. Ja nie som zaujatý voči nonstopke to skvor vy,keby som bol tak by som riešil problém na kompetentných úradoch menovaný bufet nemá povolenie na predaj tovaru na konzumáciu na mieste takže môžu korigovať zakaznikov,ktomu sa už nebudem vyjadrovať.prečítajte si celú konverzaciu a co sa týka striekanie keď nájdem fotku tak to zverejním,fotil som to cca pred dvoma týždňami mám veľa fotiek aký bordel je okolo ale už má to nebaví zverejňovať aj tak sa stým nič nerobí nikto nechce vidieť realitu každý nad tým zatvára oči.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.