Neudržiavaný chodník na Úderníckej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Stanislav I. 03. októbra 2017

Na Údernéckej ulici registrujem už 3 mesiace,
že miestny úrad Petržalka neobjednáva čistenie chodníka pri ceste.
Je potrebné urobiť systémovú nápravu, a nie jednorázovú.

Ulica je v nereprezentatívnom stave.
Je tam množstvo odpadkov a pritom je tam veľké množstvo firiem.

Ďakujem MiU Petržalka za riešenie problému.

24. október 2017

Peter

Udernicka ulica je celkovo jedna tragedia,aj cistoty co sa tyka,aj parkovania.Bus MHD ma velakrat problem tadial prejst kvoli zle a nezakonne zaparkovanym vozidlam ktore porusuju zakaz zastavenia hlavne v useku zacinajucim kusok pred hotelom Gaudio az po krizovatku kde je na rohu restika Slovenska basta.Vypaseni a lenivi Bratislavski zbohatlici ktori nedokazu zaparkovat na miestach urcenych na parkovanie v tomto useku,si zaparkuju rovno pred hotelom alebo pred restikou lebo maju problem svoje tlste brucha presunut kusok po svojich.
02. november 2017

Stanislav I.

Chodník dočistili od náletov, burín a odpadkov. Podnet je vyriešený.
23. apríl 2018

Stanislav I.

Problém sa opäť opakuje, opäť je pochjopiteľne potrebné Údernícku upratať od náletov a odpadkov.
23. apríl 2018

Stanislav I.

Problém sa opakuje a vyzerá to, že táto ulica nie je zaradená do pravidelnej údržby. Prosím o znovu otvorenie tohto podnetu.

Jedná sa o Údernícku ulicu.

Ďakujem.
24. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.
Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
28. máj 2018

Stanislav I.

Aktuálny stav
22. jún 2018

Stanislav I.

Problém je tam stále. Celá ulica vyzerá otrasne. Chodník plný odpadkov. Asi sa opakujem, ale je tam velké množstvo firiem, veľa ľudí využíva tento chodník. Prosím o akútne riešenie.
22. jún 2018

Stanislav I.

Možno by sa zišlo aj pridať odpadkový kôš.
02. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že Údernicka ulica je v správe hlavného mesta SR Bratislava od Kopčianskej po Gogolovú otočka autobusov pri kúpalisku Matador. Náš úsek dáme vyčistiť.
Ďalší úsek je cesta tretej triedy čo je v správe MČ – Petržalka. S vyčistením tohto úseku je potrebné sa obrátiť na Mestskú úrad - MČ Petržalka.

Ďakujeme za pochopenie a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
06. august 2018

Stanislav I.

Podnet bol vyriešený.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania