Prechod na Kopčianskej pri ŽST Petržalka už nie je ani vidieť

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Stanislav I. 03. októbra 2017

Prechod na Kopčianskej pri ZST Petrzalka už nie je ani vidieť.
Prosím o jeho natretie.
Fotka je zo streetview, tam je este relatívne vidieť.

Ďakujem MiU Petržalka za riešenie problému.

16. október 2017

Ivana Š.

Cela ta krizovatka je zle riesena. Rano je to o "hubu"
17. október 2017

Stanislav I.

Prechody boli natrete na Kopcianskej aj na Udernickej, mozte oznacit podnet za vyrieseny.

Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.