Výtlky Príjazdná ulica

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

Zaslal: Peter Hlavatý, 02. októbra 2017

Nahlasujem výtlky v celej dĺžke Príjazdnej ul. vo Vajnoroch. Ohrozujú hlavne cyklistov a chodcov, ulica nemá osvetlenie. Hlavne nebezpečné to je v úrovni železničného priecestia (obrovský výtlk smer k stanici) a pri ŽST Vajnory (dva super výtlky, pri daždi krásne schované v obrovských mlákach).

03. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s orgánmi štátnej správy, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory
05. október 2017

Juraj

výtlky neopravovať, nech vodiči prispôsobia rýchlosť stavu vozovky, bez tak tam prekračujú povolenú rýchlosť, niektorí veľmi výrazne.
Na Príjadznej treba doplniť chodník a verejné osvetlenie, žial ulica je v správe magistrátu.
To hovorí za všetko....
27. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet ktorý ste nám poslali. Naša mestská časť sa snaží zabezpečovať opravu menších výtlkov vlastným zariadením, čo čiastočne na časti ul. Príjazdná, ktorú má v správe už smerom od Ravenu aj prebieha. V oprave týchto výtlkov budeme priebežne pokračovať. Na výtlky väčšieho rozsahu bude musieť byť vybraný dodávateľ, čo pravdepodobne bude v budúcom roku. Výtlky pri železničnej stanici patria do správy magistrátu. Budeme urgovať ich opravy.


Ľubomír Krištofič
vedúci oddelenia HS, NHIM, IHM
Mestská časť Bratislava - Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania