Nefunkcna elektronicka tabula blumental

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Na super-frekventovanej zastavke blumental smer von z nesta je uplne zbytocna nefunkcna elektronicka tabula. Svieti ale o nicom neinformuje. Ziadam okamzite reklamovat a vymenit za funkcnu. Ziadam kazdy den kontrolovat funkcnost vsetkych elektronickych tabul.

01. marec 2019

Martin U

Tabuľa je už mesiace funkčná. Podnet vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania