Prepadnutá vozovka, Ílová

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

Zaslal: Igor, 03. októbra 2017

Vozovka bola podmytá prasknutím vodovodného potrubia a následné sa prepadla pod ťarchou smetiarskeho kamióna

23. október 2017

Odpoveď samosprávy

V čase obdržania Vášho podnetu, bol prepad už odstránený.

OVDŽP MÚ MČ BA-DNV

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.