Diera na križovatke v strede obce Jarovce

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: somár rámos, 03. októbra 2017

Celé roky straší ďúra v strede osady Jarovce ,na križovatke piatich ciest, a vyhnúť sa jej ,v pruhu kde straší, je takmer nemožné.Je síce pravda ,že je skrytá zrakom kompetentných, pretože MÚ osady Jarovce je až na druhej strane cesty,(to je tam kde ukazuje šípka), takže ju asi asi nie je vidieť.Asi sa dozvieme ,že diera potvora ,jak sa na potvoru patrí, nepatrí pod diery, kam patria diery ktoré sú v Jarovciach doma .Čiže patrí pod diery celomestského významu.Ach, do diery!!

03. október 2018

Jano

Toto je uz vyriesene, alebo nie?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.