Znečistená cesta stavebníkom Zlatého krídla

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Zaslal: Jozef, 04. októbra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

Stavebnik pravidelne znečisťuje cestu, po dažďoch je to zvlášť zlé

19. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

cesta je už vyčistená.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
25. október 2017

Jozef

Cesta rozhodne nebola vyčistená, hlinu a prach len vietor a autá zatlačili na kraj cesty k obrubníku - a teraz to víri vietor... treba sa ist pozrieť osobne a nie že keď Vám firma mejlom napíše, že je to Ok, tak aj úrad napíše, že je to Ok... nehovoriac o tom, ze po nedávnych dažďoch to tam vyzerá znova ako po bitke v Kursku - a stavebník s tým znova nič nerobí.
22. december 2017

Martin U

Cesta už bola aj ručne dozametaná, vycistená a na stavenisku je už asfaltová cesta. Podnet podľa mna vyriešený.
22. december 2017

Jozef

Môže byť (vyzametaná), super. Iba by som ešte upriamil pozornosť na dátum pridania podnetu (4.10.). Ide o to nielen vyčistiť PO ukončení stavby, ale udržiavať čisté POČAS stavby.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.