Stavebný neporiadok pri Bratislavskom hrade

Zodpovednosť za riešenie: Národná Rada SR

Vyriešený
meno
Karol 06. októbra 2017

Neznáma skládka stavebného odpadu určite nepatrí do blízkosti bratislavského hradu.

07. apríl 2021

Martin Uváček

Táto časť hradného areálu už bol zrekonštruovaná a táto kopa odpadu sa tam už nenachádza.
https://www.yimba.sk/bratislavsky-hrad/rekonstrukcia-arealu-bratislavskeho-hradu-napreduje-coskoro-sa-spristupni-dalsia-cast-arealu
Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania