Pri kostole bordel

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený

takyto pohlad mame ked ideme z omse.

06. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, neporiadok bol uprataný. Pekný deň

Mgr. Henrieta Dvorská

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania