Poklop Pod Zečákom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení

Zaslal: Rado, 09. októbra 2017

Chýba poklop je provizórne prekrytý

10. október 2017

Anonymný užívateľ

Tak, ako sledujem príspevky o zničených a upchatých vpustiach, tak mi je jasné, že magistrát a mestské časti vôbec nevedia, čo sa v hlavnom meste deje!
10. október 2017

cestár

Vážení, súhlasím s anonymným užívateľom, len treba vydržať, činnosť všetkých (hlavného mesta a jednotlivých mestských častí) sa zvýši s blížiacim sa termínom komuninálnych volieb, kde naslubujú aj na dve volebné obdobia a Radovi na upresnenie, nie je to poklop, ale mreža uličného vpustu, im to musí človek povedať polopate, lebo budú hladať poklop nie mrežu.
27. október 2017

viem kde byvaš

Stále neriešene, asi treba zobrať poklop s pred domu poslanca alebo starostu aby to začali riešiť
27. október 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, podnet sme opätovne odoslali samospráve s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom
Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
31. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Daný podnet je v riešení. V súčasnosti zháňame vhodný typ mreže na túto uličnú vpusť.

Ing. Marek Poláš, odborný referent ŽP, MÚ MČ Bratislava - Lamač

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.