Nie je kde parkovať

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Uzavretý
meno
Peter Luknár 10. októbra 2017

Chcem aby sa zlikvidoval zákaz zastavenia medzi bytovkami Plickova 9 a Mudrochova 15, pretože ten zákaz znemožňuje parkovanie obyvateľom priľahlých bytoviek.

10. október 2017

Peter Luknár

Chcem aby sa zlikvidoval zákaz zastavenia medzi bytovkami Plickova 11 a Mudrochova 15, pretože ten zákaz znemožňuje parkovanie obyvateľom priľahlých bytoviek.
10. október 2017

Peter Luknár

Chcem aby sa zlikvidoval zákaz zastavenia medzi bytovkami Plickova 11 a Mudrochova 15, pretože ten zákaz znemožňuje parkovanie obyvateľom priľahlých bytoviek.
11. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet riešime so správcom dopravného značenia.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
03. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vyznačenie zákazu zastavenia na dotknutej časti ulice žltou čiarou bolo vyhotovené na základe podnetu obyvateľov tamojšej lokality, nakoľko vodiči nedodržiavali § 23 zákona č. 8/2009 Z.z., ktorý platí aj bez vyznačenia žltou čiarou.

S pozdravom


Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
17. október 2018

Martin Uváček

myslím, že vzhľadom na predchádzajúci odpoveď sa podnet môže uzavrieť ako neopodstatnený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania