Televízia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Zaslal: Tomas, 10. októbra 2017 Odoslané z mobilnej aplikácie

na ostrovceku na križovatke Gagarinova - Tomášikova si niekto odložil televizor.

11. október 2017

Ružinov - Prievoz

Dnes tam televízor už nebol čiže vyriešené.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.