Smeti na zastávke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin Uváček 16. októbra 2017

Najbližšie okolie zastávky Farského je posiate odpadkami. Ľudí sú tu denne stovky, malé a zle umiestnené koše nestačia. Žiadam o vyčistenie a udržiavanie poriadku.

02. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.

Informovali sme príslušné oddelenie hlavného mesta, ktoré sa bude podnetu venovať.

S pozdravom


Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. august 2018

Martin U

Žiadna zmena k lepšiemu. Malý kôš jednoducho na take množstvo ľudí nestačí.
10. december 2018

ocko

Neporiadok, smeti ,za elektrickovou zastavkou na krizovatke Bosakova ..malo smetnych kosov..
18. február 2019

Martin Uváček

Smetisko na Farského stále v prevádzke. Ani náznak upratania či doplnenenia ďalšieho koša.
23. február 2019

Miro Kulich

Smeti, za zastavkou Farskeho. Treba pridat kos.
06. marec 2019

Martin Uváček

Konečne tu niekto upratal. Ale asi len na krátky čas je tento podnet vyriešený. Táto zastávke nutne potrebuje aj druhý smetný kôš smerom ku konečnej.
12. marec 2019

Martin Uváček

Nateraz podnet vyriešený. Poprosím aktualizovať.
04. august 2019

Jonáš Gruska

Preplneny kos a smeti na trave.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania