Vrak na Šancovej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 13. októbra 2017

Na Šancovej ulici sa nachádza vrak vozidla Saab. Vypustené gumy, špina pod ním a postupná vandalizacia svedčia že tam takto stojí viac ako pol roka. STK je už prepadnutá. Nech sa príslušné autority postarajú o jeho odstránenie.

13. október 2017

Anonymný užívateľ

Tieto podnety by sa mali posielať priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií:
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
21. október 2017

Anonymný užívateľ

Odporúčam prispievateľom na tento portál zasielať podnety o vozidlách bez platnej TK a EK priamo aj na Okresný úrad Bratislava, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií. Bude to rýchlejšie a určite účinnejšie!
https://www.minv.sk/?okresny-urad-bratislava
18. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Vaše upozornenie.

Výzva na odstránenie tohto odstaveného vozidla bola vyvesená dňa 15.12.2017.

S pozdravom

Oddelenie komunikácie a marketingu,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. január 2018

Juraj

Vrak bez STK EK - Šancova SAAB

Auto je evidentne vrakom keďže nemôže bez STK a EK jazdit. Vlastník by si ho mal odpratat na súkromný pozemok a nie ho "skladovať" na verejnom priestranstve.
23. január 2018

Martin U

vrak Saabu už bol odstránený, podnet vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania