Smetisko pri zastávke Dudvážska

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Neriešený

Zaslal: Katarina Gocová , 16. októbra 2017

Dobrý deň,
chcela by som upovedomiť na neporiadok pri zastávke, respektíve aj v jej okolí Dudvážska. Chcem sa opýtať neexistujú vo Vrakuni žiadne VPP?


Možno ak by sa dali nejaké smetiaky aj blízkosti zastávky, tak by toľko odpadu nebolo,(špakov z cigariet atď...).
Ďakujem za odpoveď.
S pozdravom Katarína

20. október 2017

Miriam

okolo tejto zastavky som nikdy nikoho nevidela upratovat (ti co vyprazdnuju kos na listky iba kusok na zastavke ocistia a hotovo), sama som zvedava aku odpoved dostanete a ci vobec aj zareaguje.
20. október 2017

Miriam

https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/36956/smetisko-na-zastavke-dudvazska
dokaz, iba sa handrkuju a prehadzuju ako horuci zemiak koho to je v sprave
21. október 2017

Peter

Cakame na sneh. Ten vsetko schova. Podnet do marca vyrieseny.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.