Znečistená zastávka Betliarska

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Neriešený
meno
Antoan 18. októbra 2017

Odpadky a znečistenie okolo zástávky MHD Betliarska. Kopu odpadkov aj za zastávkou na trávnatej ploche.

06. november 2017

Antoan

V okolí zastávky upratovali . Igelit vzali ostatné tam ostalo .
14. máj 2021

Antoan

Podnet je vyriešený.
09. október 2021

Natália H

asi len dočasne
09. október 2021

Natália H

Overenie stavu podnetu - nevyriešený
09. október 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania