Orezanie stromov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 23. októbra 2017

Dobrý deň,
Chcem Vás poprosiť o orezanie stromov na Kladnianskej ulici pri križovatke s Kľukatou ktoré značne zasahujú jak do chodníka tak aj do cesty.
Ďakujem

31. október 2017

Odpoveď samosprávy

Pekný deň,

ďakujeme za podnet. Lokalitu obhliadneme a zaradíme na údržbu.

MU Bratislava - Ružinov
15. november 2017

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Dnes boli konáre orezané.
Ďakujem za vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania