Nesvieti pouličné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Stefan 20. októbra 2017

Dobrý deň, už tretí deň nesvieti pouličné osvetlenie na uliciach Tehelná medzi Vajnorská a Kukucinovou, na Osadné ulici medzi Budyšínskou s Rešetkovou.

23. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený problém sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens s.r.o.
26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Miesto bolo skontrolované a opravené.

Siemens Mobility, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania