Výšľap Devínskou kobylou

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Zaslal: Ján, 20. októbra 2017

Po športovom podujatí na Devínskej kobyle a priľahlom lese zostali po stromoch rozvešané plastové stužky. V okruhu cca 6 km . okolo chodníkov odpadky , plastové fľaše plechovky od nápojov. Každoročne sa to opakuje po nejakom športovom podujatí je situácia rovnaká.

06. november 2017

Ján

Podnet po upozornení usporiadateľa e-mailom bol vyriešený.
25. november 2017

Ján

Podnet vyriešený

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.