Zlikvidovaná značka v kríkoch pri podjazde pod železnicou do AT

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Zaslané samospráve

Zaslal: migel001, 22. októbra 2017

Dlhsiu dobu zlikvidovana dopravna znacka (tusim C 12
Cestička pre vyznačených užívateľov - chodcov a bicykle) lezi v krikoch nedaleko miesta povodneho osadenia pri ceste Devinske jazero pri podjazde pod zeleznicou do AT smerom k rieke Morave. Dosledkom je ze po ceste smerom k rieke chodia uz aj auta... Prosime o urychlenu napravu stavu.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.