Popadané listie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 24. októbra 2017

Dobrý deň,
Chcem Vás poprosiť o odstránenie popadaného lístia pri MŠ Bodvianska a v jej areáli keďže nám už pár dní prší začína sa značne šmýkať.
Ďakujem.

26. október 2017

Ružinov - Prievoz

Vyriešené!
Ďakujem
06. november 2018

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Prosím o odpratanie popadaných listov.
Ďakujem
12. november 2018

Ružinov - Prievoz

Ďakujem za rýchle vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania