Pokazený šlapací stroj na cvičenie - ZŠ Tupolevova

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Prosíme o opravu stroja, na ktorom boli zrejme uvoľnené nejaké skrutky alebo niečo podobné, je labilný a nedá sa už používať.

07. november 2017

jaro

cviciace stroje boli minuly tyzden opravene (napr. slapaci stroj mal uvolnene kotviace sroby, ktore dotiahli) firmou, ktoru predpokladam objednala mestska cast
07. november 2017

Miriam

super, dakujeme, vyriesene
08. november 2017

Miriam

Vyriešené! :)
08. november 2017

Odpoveď samosprávy

Fitness prvok sme reklamovali u dodávateľa, ktorý ho bezodkladne opravil. V súčasnosti je „šlapací“ stroj opätovne v prevádzke.

mestská časť BA-Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania